Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Dni otwarte

W piątek 17 kwietnia 2015 r. w progach naszej szkoły przywitaliśmy przyszłych kandydatów na gimnazjalistów i licealistów. Była to dla nich świetna okazja do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny oraz poznania budynku i zaplecza naszej szkoły.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich uczniów przez dyrektora naszej placówki pana mgr Ireneusza Szymańskiego. Następnie wszyscy zaproszeni uczniowie mieli możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej przedstawiającej walory edukacyjne i wychowawcze naszej szkoły. Po prezentacji nasi goście obejrzeli krótki, ale bardzo atrakcyjny pokaz zdolności artystycznych uczniów naszej szkoły. Na początku w brawurowo odegranym skeczu wystąpili chłopcy  ze szkolnego kabaretu. Jako następny pojawił się na naszej scenie zespół instrumentalno-wokalny prowadzony przez pana A. Wachowicza. Ozdobą tego występu były popisy wokalne naszej utalentowanej koleżanki z klasy II LO B Igi Prymus. Na zakończenie swoje umiejętności zaprezentowali młodzi tancerze z zespołu „Born to fly” w składzie : Oliwia  Lasota i Filip Lewandowski.

Po części oficjalnej na naszych gości czekały przygotowane przez naszych nauczycieli i uczniów pokazowe zajęcia otwarte: zajęcia z resuscytacji, z historii,  plastyki, biologii, tenisa stołowego.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowane Dnia otwartego w naszej szkole.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1204438
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
427
4155
9161
1204438

Twój IP: 54.167.15.6