Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Turniej Dużego Orlika

Turnirj na Orliku

W ramach projektu edukacyjnego w dniu 26.05.2015r. na orliku przy szkole im. Noblistów Polskich w Myśliborzu odbył się piłkarski: „Turniej Dużego Orlika”, zorganizowany przez grupę uczniów z klasy II Ag pod opieką Pana Łukasza Makowskiego, który był jednocześnie sędzią podczas tego turnieju.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 16:00, a zakończyły około godziny 19.30. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny z klas gimnazjalnych, które grały mecze po 20 minut w systemie „każdy z każdym”. Cały turniej przebiegł w duchu zasad „Fair-Play”. Na końcu na zawodników czekał słodki poczęstunek oraz napoje ufundowane przez sponsora – firmę HoopPolska. Najlepszym zespołem tego dnia okazała się drużyna „Popuś Graj”, która wyprzedziła drużynę „Gordony”. Na podium znalazły się również „Kondory”.

Tak uplasowały się drużyny po wszystkich spotkaniach:

I miejsce – Popuś Graj

II miejsce – Gordony

III miejsce – Kondory

IV miejsce – Pogoń Myślibórz

Pierwsze 3 zespoły zostały nagrodzone medalami oraz pucharami.

Spośród wszystkich uczestników turnieju wyłowiono najlepszego gracza turnieju, którym został bramkarz zwycięskiej drużyny: Jakub Sawicki, który został wyróżniony również za przepuszczenie jak najmniejszej ilości bramek. W nagrodę za swoje zasługi został nagrodzony piłką. Tego dnia wyróżniono także Mateusza Przybylskiego za zdobycie największej ilości bramek. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili i na długo będą wspominać te wspólnie spędzone chwile.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1202743
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
226
2460
7466
1202743

Twój IP: 54.227.186.112