Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

15. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETYCE BARLINEK 29.05.2015 r.

LA-Barlinek-2015

29 maja reprezentacje naszego gimnazjum i liceum brały udział w rywalizacji indywidualnej w lekkiej atletyce. Została również zliczona punktacja ogólna i tak odpowiednio: gimnazjum dziewczęta zajęły 4 miejsce, a chłopcy 5. Liceum dziewczęta i chłopcy zajęli miejsca 3.

Poniżej wyniki.

LICEUM
DZIEWCZĘTA:

100m
Majewska Milena - miejsce III - 14,35
Kujawińska Natalia - miejsce VI - 15,17

400m
Pachut Zuzanna - miejsce III - 1:20,42
Turek Paulina - miejsce - V - 1:25,02

800m
Leśniak Justyna - - miejsce III - 2:57,93

Skok w dal
Majewska Milena - miejsce II - 4,35
Kujawińska Natalia - miejsce V - 4,02

Pchnięcie kulą
Wiśniewska Magdalena - miejsce VII - 7,04
Chodyma Ewelina - miejsce XIII - 6,18

Rzut oszczepem
Pachut Zuzanna - miejsce V - 17,04
Wiśniewska Magdalena - miejsce IX - 13,62
Chodyma Ewelina - miejsce XI - 8,82

CHŁOPCY:

100m
Ziemichód Dawid - miejsce II - 11,90
Pawlak Filip - miejsce VI - 12,19
Kwaśny Konrad - - miejsce VII - 12,22

400m
Okuniewski Bartosz - miejsce I - 55,57
Szmajdziński Damian - miejsce III - 57,24

Skok w dal
Kwaśny Konrad - miejsce I - 5,93
Czupryński Wojciech - miejsce II - 5,80
Pawlak Filip - - miejsce VII - 5,49


Pchnięcie kulą
Dolaciński Michał - miejsce VI - 9,80
Okuniewski Bartosz - miejsce VIII - 8,90

Rzut oszczepem.
Dolaciński Michał - miejsce VIII - 28,06

GIMNAZJUM
DZIEWCZĘTA

100m
Lasota Oliwia - miejsce VII - 14,80

300m
Ptak Barbara - miejsce V - 51,18 -
Domańska Natalia - miejsce XII - 56,69

600m
Janiak Paulina - miejsce VII - 2:16,41

1000m
Wierucka Agnieszka - nie ukończyła
Kawka Weronika - miejsce VI - 4:18,20

Skok w dal
Barbara Ptak - miejsce I - 4,42
Domańska Natalia - miejsce X - 3,81
Lasota Oliwia - miejsce - XI - 3,81 -

Pchnięcie kulą
Rychlińska Nicol - miejsce IV - 7,40
Banaś Eliza - miejsce VII - 6,73

Rzut oszczepem
Rychlińska Nicol - miejsce I - 14,80
Banaś Eliza - miejsce II - 13,20

CHŁOPCY:

100m
Słomian Wojciech - miejsce XIV - 12,86
Zimoch Dawid - miejsce XVI - 13,40

300m
Bróż Jakub - miejsce V - 41,87
Grad Patryk - miejsce X - 45,62

1000m
Gałęza Dariusz - miejsce - V - 3:14,49

Skok w dal
Bróż Jakub - miejsce I - 5,60
Zimoch Dawid - miejsce XVIII - 4,57
Grad Patryk - miejsce XX - 4,48
Sala Eryk - miejsce XXI - 4,10

Pchnięcie kulą
Piotrowicz Oliwier - miejsce X - 8,38

Rzut oszczepem
Słomian Wojciech - miejsce I - 37,50
Piotrowicz Oliwier - miejsce VII - 20,80

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1110672
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
48
1060
10681
1110672

Twój IP: 54.81.112.7