Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Dzień Nowalijki

dzien_nowalijki_2015

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się festyn promujący zdrowy tryb życia, któremu nadano hasło wiodące –„Dzień Nowalijki”. Tego dnia bawiliśmy się już od rana. Na pierwszej lekcji został rozstrzygnięty międzyklasowy konkurs na największą ilość przyniesionych marchewek lub jabłek, zgodnie z wcześniej wylosowaną opcją. Bezkonkurencyjne okazały się klasy licealne: II a zebrała 708 marchewek, a II b 278 jabłek!  Ze wszystkich owoców i warzyw przygotowywano sałatki i soki, które sprzedawano za symboliczną złotówkę, w czasie wszystkich przerw.

Wręczono też nagrody za prace wykonane w ramach konkursu pt. „Cudaki – Warzywniaki”. Tu lepsi okazali się gimnazjaliści: I nagrodę odebrała Paulina Baranowska, II – Wojtek Abratański, III – Dominik Jaśkiewicz. Wszystkie prace były świetne, więc komisja miała duży problem z przyznaniem nagród.

Również w czasie wszystkich przerw (za 1 zł!) sprzedawane były „zdrowe kanapki”, wykonywane przez ekipę z klasy IIIAg

Fantastyczny pokaz zumby przygotowały Kasia Rybak i Gabrysia Karapuda, które zaprosiły do tańca wszystkich uczniów i aż szkoda, że tylko II a LO dała się namówić.

Odbył się też pokaz gier dzieciństwa naszych rodziców, przy którym gimnazjaliści bawili się wyśmienicie.

Przez cały dzień prowadzona była też loteria fantowa z pytaniami na temat zdrowego trybu życia.

Pokazano też społeczności szkolnej film nakręcony przez uczniów klasy IIAg w ramach projektu edukacyjnego pt. „Trzymaj formę!”. Całodzienna akcja podobała się tak bardzo, że postanowiono wpisać ją już na stałe do kalendarza imprez szkolnych.

Wszystkie zebrane tego dnia fundusze (około 300 zł!) zostaną przekazane dla dziecka chorego na chorobę nowotworową.  Dziękujemy za wspólną zabawę.

Organizatorzy.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206333
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
62
1717
11056
1206333

Twój IP: 18.205.19.203