Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Gra terenowa

gra terenowa 2015

W dniu 13 czerwca 2015 r.  odbyła się gra terenowa w ramach realizacji projektu edukacyjnego pt. ”Alternatywny przewodnik po Myśliborzu” . Organizatorami byli uczniowie  klasy 2 Cg: Karolina Simińska, Nikola Zyga, Paulina Ulaszewska, Jakub Bróż, Kacper Gębarowski, Hubert Marciniak,  Oliwier Piotrowicz i Szymon Sztuń. Opiekunem projektu był Krystian Chorabik. Uczestnicy gry terenowej to uczniowie z klas trzecich naszego gimnazjum, łącznie 15 osób, podzielonych na 5 drużyn. Z klasy 3 Ag uczestniczyły cztery drużyny, a z klasy  3 Cg jedna.

Gra polegała na tym, aby dotrzeć do 8 punktów kontrolnych rozmieszczonych na terenie całego Myśliborza. Miejsca, w których się znajdowały to: MOK, Kolegiata, Muzeum, Wyspa na Jeziorze Myśliborskim, Orlik, Brama Pyrzycka, Baszta Prochowa i cmentarz wojskowy. Na każdym punkcie kontrolnym stały poszczególne osoby, z przygotowanymi zadaniami, które sprawdzały wiedzę o historii, przyrodzie oraz historii regionu, architekturze Myśliborza oraz sporcie . Dodatkowo  można było otrzymać punkty bonusowe za znalezienie ukrytych kopert. Uczestnicy, aby dotrzeć do wszystkich miejsc korzystali z aplikacji Tourality free dostępnej na telefony komórkowe i wykorzystującej technologię GPS. Ostatecznie wygrała drużyna Katarakty w składzie: Aneta Walas, Filip Lewandowski oraz Norbert Rychliński, której oczywiście gratulujemy. Realizacja projektu przebiegła pomyślnie . Dopisała nam słoneczna pogoda. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie na start w sobotni dzień i wzięcie udziału w rywalizacji. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. Dyplomy oraz symboliczne nagrody zaoferowane przez prywatnych darczyńców zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Paulina Ulaszewska

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206429
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
158
1813
11152
1206429

Twój IP: 18.205.19.203