Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Jeszcze jesteśmy w lesie
i leżymy na plaży…
Pozwól przed pierwszą lekcją –
powspominać, pomarzyć!
A za chwilę nad książką
pochylimy znów głowy…
Bo już słońce przez okno
świeci blaskiem wrześniowym

Rok szkolny 2015/2016 oficjalnie rozpoczęty!

Piękna letnia aura, kojarząca się bardziej z wakacjami niż z 1 września towarzyszyła inauguracji  roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu. Chociaż wciąż pamiętamy beztroskie wakacyjne dni już czas, aby rozpocząć nowy rok szkolny.  

Dwumiesięczna przerwa dobiegła końca, a My - opaleni, wypoczęci i w większości przypadków uśmiechnięci - spotkaliśmy się ponownie w murach naszej szkoły. Inauguracja odbyła się na placu przed szkołą, na którym licznie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przewodniczący Rady Powiatu pan Ferdynand Łukasik, przewodniczący Rady Rodziców pan Robert Wójcik, skarbnik Rady Rodziców pani Małgorzata Obłąk. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał Dyrektor Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu mgr Ireneusz Szymański. Pan dyrektor w powitalnym przemówieniu serdecznie powitał wszystkich uczniów a w szczególności uczniów klas pierwszych, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi, życząc sukcesów w nowym roku szkolnym. Gospodarz szkoły przedstawił zgromadzonym nowego nauczyciela biologii pana Piotra Świtala, który z dniem 1 września 2015 roku rozpoczął pracę w naszej szkole. Wręczono również stypendia Starosty Myśliborskiego. Otrzymali je następujący uczniowie:

 1. Abratański Wojciech
 2. Gargoliński Mariusz
 3. Kowalska Klaudia
 4. Moraczewska maja
 5. Rampała Julia
 6. Figiel Aleksandra
 7. Jasek Klaudia
 8. Linde Michał
 9. Stawiarski Mariusz
 10. Telicka Agata
 11. Bajewska Kaja
 12. Luchowski Michał
 13. Poleszczuk Martyna
 14. Szkudlarek Weronika
 15. Wójcik Patrycja
 16. Major Marta
 17. Michalak Julia
 18. Rutkowska Magdalena
 19. Janiak paulina
 20. Kozak Weronika
 21. Sawicz Zuzanna
 22. Kaup Paulina
 23. Plucińska Magdalena
 24. Machaj Adriana

Po okolicznościowych przemówieniach gości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych. W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i wspaniałych sukcesów. Galę poprowadzili: Karolina Sikora i Błażej Wolański.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220237
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1106
2531
7784
1220237

Twój IP: 3.80.32.33