Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

76. rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz oraz Rady Związków Kombatanckich i Związek Żołnierzy Wojska Polskiego w Myśliborzu młodzież Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu wzięła udział w uroczystych obchodach 76. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, które odbyły się dnia 4 września 2015r. (piątek) o godz. 12.00 na "starym" Cmentarzu Komunalnym w Myśliborzu.

Po uroczystej mszy polowej głos zabrali Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz - Piotr Sobolewski oraz starosta Powiatu Myśliborskiego - Arkadiusz Janowicz. Następnie odbył sie apel poległych i salwa honorowa.
Na koniec złożono wiązanki kwiatów przy płycie upamiętniającej tragiczne wydarzenia z okresu II wojny światowej.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1204410
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
399
4127
9133
1204410

Twój IP: 54.167.15.6