Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Narodowe czytanie Lalki w Domu Pomocy Społecznej w Myśliborzu

Myślibórz ponownie dołączył dziesiątek miejscowości w całej Polsce, w których odbywa się Narodowe Czytanie. W tym roku odbyła się czwarta edycja akcji Narodowe Czytanie, zainicjowana przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury. Uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 czytali fragmenty „Lalki” Bolesława Prusa pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Myśliborzu.

 

W akcji udział wzięły: Anna Karaban, Zuzanna Sawicz, Paulina Janiak i Kaja Jakubiszyn.

Koordynatorzy akcji: Aneta Pasturczak i Magdalena Łakoma.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1202803
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
286
2520
7526
1202803

Twój IP: 54.227.186.112