Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

My, uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu, uroczyście ślubujemy:

W sposób rzetelny wypełniać obowiązki ucznia, odnosić się z szacunkiem do własnej i cudzej pracy Ślubujemy

Przestrzegać postanowień zawartych w Statucie szkoły Ślubujemy

Godnie reprezentować imię naszej szkoły i dochowywać wierności jej tradycjom Ślubujemy

Rozwijać w sobie postawę obywatelską, traktować patriotyzm jako wartość nadrzędną Ślubujemy

W życiu przestrzegać wartości moralnych, kierować się zasadami uczciwości, przyjaźni i tolerancji Ślubujemy

Wytrwale zdobywać wiedzę, rozwijać swoje zdolności i zainteresowania, nie zawieść pokładanych w nas nadziei Ślubujemy

wraz z tymi podniosłymi słowami uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.

W dniu 30 września 2015 roku w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W tym szczególnym dniu uczniom towarzyszyli nauczyciele-wychowawcy, dyrekcja szkoły i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Dyrektor Zespołu Szkół mgr Ireneusz Szymański życzył wszystkim pierwszoklasistom dotrzymania przyrzeczeń wypowiedzianych w trakcie ślubowania, oraz tego, aby szkoła była dla nich nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale również miejscem radości, przygody, nowych przyjaźni oraz miejscem sukcesów dydaktycznych. Po uroczystości Samorząd Uczniowski zaprosił pierwszoklasistów do pamiątkowego zdjęcia w holu szkoły przy portretach noblistów.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206344
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
73
1728
11067
1206344

Twój IP: 18.205.19.203