Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Zapraszamy do udziału w konkursie "Łamigłówka"

W konkursie „Łamigłówka” mogą brać udział wszyscy uczniowie gimnazjum, którzy lubią rozwiązywać zagadki i łamigłówki matematyczne. Konkurs rozpoczyna się w październiku, a kończy w czerwcu. Na początku każdego miesiąca proponujemy do rozwiązania zadania o różnej tematyce. Rozwiązania zadań należy przekazać do nauczyciela matematyki Małgorzaty Łuckiewicz do końca danego miesiąca, lub przekazać innym nauczycielom matematyki.
W pierwszym tygodniu następnego miesiąca znajdziecie rozwiązania zadań oraz kolejne zadania do rozwiązania. Rozwiązania można również przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku, gdy liczba punktów uzyskanych przez uczestników konkursu będzie równa, proponujemy bezpośrednie starcie na początku czerwca w celu rozstrzygnięcia konkursu.
Zadania dostępne na szkolnej stronie internetowej: www.zsmysliborz.pl (zakładka: „Kącik matematyczny”; Łamigłówka – zadania dla uczniów gimnazjum).

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206350
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
79
1734
11073
1206350

Twój IP: 18.205.19.203