Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów la_barlinek_2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Szkolnej Lidze Atletycznej Barlinek 29.09.2015r

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów la_barlinek_2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Cztery drużyny reprezentowały naszą szkołę w zawodach lekkoatletycznych, które po raz kolejny odbywały się na stadionie w Barlinku. Wszystkie drużyny odniosły duży sukces:

I miejsce – chłopcy Liceum / 1106 pkt./

II miejsce - dziewczęta Liceum / 875 pkt./

III miejsce – dziewczęta Gimnazjum /940 pkt./

IV miejsce – chłopcy Gimnazjum/ 762 pkt./

Wszyscy nasi reprezentanci zdobywali w rywalizacji punkty, w zależności od wywalczonego miejsca. Suma punktów decydowała o miejscu osobno w rywalizacji szkół gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych.

 

Osiągnięcia poszczególnych zawodniczek i zawodników:

GIMNAZJUM

DZIEWCZĘTA

100m.

Horodyska AleksandraI MIEJSCE 100m -13,60

Kożuchowska Marta III MIEJSCE – 14,29

Wójcik Patrycja XV MIEJSCE – 15,59

300m.

Zawadzka Patrycja IX MIEJSCE - 51,14

Sawicka Julia XIII MIEJSCE - 57,17

600m.

Tomaszewicz Zuzanna X MIEJSCE - 2:09,41

Janiak Paulina XII MIEJSCE - 2:11,94

Zając Aleksandra XIV MIEJSCE - 2:19,45

Skok w dal

Ptak Barbara I MIEJSCE - 4,37

Korzeniewicz Agata III MIEJSCE - 4,18

Pchnięcie kulą

Rybak Katarzyna I MIEJSCE - 8,83

Kuczyńska Sandra IV MIEJSCE - 7,20

Sztafeta 4x100m V MIEJSCE - 61,65

Kożuchowska Marta

Wójcik Patrycja

Horodyska Aleksandra

Ptak Barbara

CHŁOPCY

100m.

Oberski Kryspin IX MIEJSCE - 13,30

Telicki Michał XI MIEJSCE - 14,20

300m.

Jaśkiewicz Dominik V MIEJSCE - 42,82

Gordon Eryk VII MIEJSCE - 43,27

1000m.

Malinowicz Dawid VI MIEJSCE - 3:14,23

Kula Dawid VII MIEJSCE - 3:14,73

Majczyna Michał VIII MIEJSCE - 3:15,16

Skok w dal.

Bróż Jakub IV MIEJSCE - 5,15

Zimoch Dawid IX MIEJSCE - 4,40

4x100m. IV MIEJSCE 53,42

Bróż Jakub

Oberski Kryspin

Telicki Michał

Gordon Eryk

 

LICEUM

DZIEWCZĘTA

100m

Kujawińska Natalia III MIEJSCE - 14,55

Rutkowska Kinga V MIEJSCE - 14,79

400m

Rutkowska Nikola V MIEJSCE - 1:18,45

Pachut Zuzanna VI MIEJSCE - 1:19,05

800m

Lis Estera III MIEJSCE - 2:52,90

Leśniak Justyna IV MIEJSCE - 3:03,03

Skok w dal

Majewska Milena I MIEJSCE - 4,56

Pchnięcie kulą

Wiśniewska Magdalena II MIEJSCE - 7,52

Piórowska Justyna VI MIEJSCE - 7,03

Sztafeta 4x100m II MIEJSCE - 58,01

Pachut Zuzanna

Majewska Milena

Kujawińska Natalia

Rutkowska Kinga

CHŁOPCY

100m

Ziemichód Dawid I MIEJSCE - 11,96

Pawlak Filip II MIEJSCE - 12,10

400m

Szmajdziński Damian III MIEJSCE - 56,33

Okuniewski Bartosz V MIEJSCE - 57,03

1500m

Strachota Marek II MIEJSCE - 4:42,71

Szydło Michał IV MIEJSCE - 4:58,14

Skok w dal

Kwaśny Konrad II MIEJSCE - 5,78

Czupryński Wojciech III MIEJSCE - 5,76

Pchnięcie kulą

Dolaciński Michał VI MIEJSCE - 9,78

Chmiel Bartłomiej VII MIEJSCE - 9,34

Sztafeta 4x100m II MIEJSCE - 48,41

Bednarczyk Maciej

Pawlak Filip

Ziemichód Dawid

Kwaśny Konrad

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom GRATULUJEMY !!!

Opracowała: S.L.

Galeria

{gallery}la_barlinek_2015{/gallery}

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171294
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
534
534
9434
1171294

Twój IP: 54.92.163.105