Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Spektakl – Dopalacz

spektakl 2015W dniu 22.10.2015r. w naszej szkole odbył się spektakl pt. „Dopalacz”. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły wraz z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Myśliborzu. Spektakl został zorganizowany w ramach akcji – Promocja Zdrowia Psychicznego, której organizatorem jest Środowiskowy Dom Samopomocy.

Celem minikampani było  zadziałanie na wyobraźnię młodzieży, uświadomienie współczesnych zagrożeń i skierowanie uwagi na zachowania ryzykowne związane z zażyciem nieznanych środków psychoaktywnych, jakimi są dopalacze. Zagrożenie jakie niosą dla zdrowia psychicznego i fizycznego może być często nieodwracalne.

Więcej informacji dotyczących dopalaczy można znaleźć na stronie szkoły w zakładce – psycholog szkolny, w październikowym artykule „dopalacze”.

Współpraca młodzieży z uczestnikami ŚDS wspomaga  przełamanie lęku przed kontaktem z osobą  niepełnosprawną i przeciwdziała alienacji.

Spektakl zostanie emitowany w najbliższym czasie w TVB 24 Myślibórz. Mamy nadzieję, że będzie to doskonała promocja dorobku artystycznego osób z zburzeniami psychicznymi oraz uczniów z Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu.

 

psycholog szkolny

U. Habowska-Lisiecka

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220282
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1151
2576
7829
1220282

Twój IP: 3.80.32.33