Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

ARS - czyli jak dbać o miłość

Dnia  25 listopada br.  w naszej szkole odbyło się spotkanie młodzieży licealnej dotyczace  programu profilaktyczngo „ARS - czyli jak dbać o miłość”. ARS to program  projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej.

 www.gis.gov.pl

Głównym celem projektu jest ograniczenie używania substancji psychoaktywnych przez kobiety w wieku prokreacyjnym (15-49 lat).

ABY MIŁOŚĆ TRWAŁA,  TRZEBA JĄ ROZUMIEĆ,

TRZEBA ROZUMIEĆ ZWŁASZCZA SAMEGO SIEBIE.

I ODKRYĆ, ŻE MIŁOŚĆ TO GŁÓWNIE DAWANIE,

A NIE BRANIE.

Prawdziwa miłość nigdy nie jest egoistyczna. Gdy ktoś naiwnie domaga się od nas „dowodu miłości”, można być pewnym, że nas nie kocha.

Jest to tylko jeden z aspektów, może nie najważniejszy, ale istotny z praktycznego punktu widzenia. Tym aspektem jest  używanie przez człowieka substancji psychoaktywnych. Wspólnie zastanowimy się, czy takie zachowania, jak picie alkoholu, palenie tytoniu, używanie narkotyków, sprzyjają ludzkiej miłości czy też ją niszczą...

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220703
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1572
2997
8250
1220703

Twój IP: 3.80.32.33