Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Światowy Dzień Aids

Dnia 2 grudnia br. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Aids pod hasłem  TOLERANCJA (dlatego w tym dniu uczniowie mieli ubrane białe koszule). Spotkanie odbyło się w szkolnej świetlicy, przy nutach „Tacy sami a ściana między nami” i „Życie nie po to jest by brać”, przy uroku zapalonych świec młodzież z klasy I Bg opowiedziała nam czym jest Aids.

Była to inscenizacja krótkiej lekcji wychowawczej , na koniec której każdy otrzymał czerwona wstążeczkę na znak  tolerancji dla osób chorych na Aids.

Zostały również wręczone nagrody przez Panią Małgorztę Giniewicz z PSSE w Myśliborzu w postaci bonów do sklepów EMPIK dla trzech laureatek Konkursu Wiedzy o Aids J.Staniszewskej, M.Ulaszewskiej  i K. Klepackiej.

Gratulujemy, dziękujemy i  do zobaczenia za rok.

J. Obidowska- Kuczyńska 

Galeria

<

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220673
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1542
2967
8220
1220673

Twój IP: 3.80.32.33