Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Szlachetna paczka

szlacheczna paczkaDziękujemy za wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. To dobro już działa i pomnaża się w tych, którzy przyłączyli się do projektu i wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu.

W tym roku nasza szkoła po raz czwarty a drugi wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Myśliborzu włączyła się w Projekt Szlachetna Paczka. Po otwarciu bazy rodzin wspólnie wybraliśmy rodzinę której chcieliśmy pomóc.

Wystartowaliśmy pełni zapału mając już doświadczenie w przygotowaniu takich akcji. Zrobiliśmy listę potrzebnych rzeczy i ogłosiliśmy w klasach. Już na tym etapie wierzyliśmy, że bez problemy sprostamy potrzebom rodziny. I tak też się stało. Paczki wstępnie zapakowane zawieźliśmy do zaprzyjaźnionej szkoły gdzie wszystkie zostały odebrane przez wolontariusza i zawiezione do rodziny. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Kolejny raz sprawdziło się powiedzenie „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”. 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206320
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
49
1704
11043
1206320

Twój IP: 18.205.19.203