Zbiórka dla Natalki

Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Zbiórka dla Natalki

pomagac_kazdy_moze

W odpowiedzi na apel uczniów klasy III Technikum Żywienia  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu, zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy dla ich klasowej koleżanki a naszej rówieśniczki Natalki – zmagającej się z chorobą nowotworową.

Zebrane w szkole pieniądze przekazaliśmy organizatorom zbiórki. Natalce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia a wszystkim tym, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki dziękujemy za okazane serce. Bo w myśl słów Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi…”

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1139943
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
339
1616
6830
1139943

Twój IP: 54.198.195.11