Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Apel Bożonarodzeniowy

22 grudnia 2015 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji gościliśmy Starostę Myśliborskiego- Pana Arkadiusza Janowicza, który złożył życzenia świąteczne dyrekcji, wszystkim pracownikom oraz całej społeczności uczniowskiej.

Uczniowie klasy I ag i II bg pod kierunkiem wychowawców- Wioletty Tereszczuk i Wioletty Adamczewskiej oraz nauczyciela muzyki- Andrzeja Wachowicza przygotowali okolicznościową inscenizację , której ważnym elementem były grane i śpiewane na żywo najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Występy uczniów wprowadziły wszystkich zebranych w podniosły , świąteczny nastrój. Na zakończenie dyrektor szkoły- Pan Ireneusz Szymański zwrócił się do zebranych z życzeniami świątecznymi i noworocznymi.

Po zakończonym apelu uczniowie udali się do pracowni, gdzie odbyły się tradycyjne spotkania wigilijne.

W.A.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1158095
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
396
396
10527
1158095

Twój IP: 54.80.83.123