Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Remont auli – marzenia się spełniają

Kiedy po świątecznej przerwie zabrzmi kolejny dzwonek, uczniowie szkoły kolejną lekcję wychowania fizycznego i kolejną szkolną uroczystość rozpoczną w pachnącej świeżością i całkowicie odmienionej sali.

Za sprawą gruntownego remontu tego pomieszczenia, społeczność uczniowska będzie mogła organizować wszystkie uroczystości i wydarzenia szkolne w znakomitych warunkach. Do nowej auli zakupiono również komplet rolet, umożliwiających zaciemnienie pomieszczenia a na ścianach zamontowano ogromne lustra.

Dlatego pełni wdzięczności składamy serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Myśliborzu, Zarządowi Województwa Zachodniopomorskiego i Radzie Rodziców za środki przeznaczone na remont auli. Łącznie na dokumentację projektową i  modernizację  auli przeznaczono ponad 63 tysiące złotych. Remont auli już od dawna był naszym marzeniem. A marzenia się spełniają…

\

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220206
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1075
2500
7753
1220206

Twój IP: 3.80.32.33