Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

,,Święto Matematyki”

Dnia 09.03.2016r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,Święto Matematyki” pod hasłem ,,W świecie matematyki liczb i logiki”. Cała uroczystość została zorganizowana w formie konkursów między klasami pierwszymi gimnazjum. Organizatorami potyczek matematycznych byli uczniowie klasy 2Ag: Paulina Olejniczak, Weronika Szkudlarek, Kamila Stępień, Patrycja Wójcik, Kornelia Ciulak, Oliwia Dolacińska, Bartosz Wijatkowski, Patryk Staszuk, Kacper Bartnicki. Konkurs został przeprowadzony w ramach projektu edukacyjnego pod opieką Pani mgr Kamili Daniłków . W zabawie brały udział klasy: 1Ag, 1Bg i 1Cg. Pierwszoklasiści zmierzyli się z następującymi zadaniami: krzyżówką matematyczną, sztafetą matematyczną , z rebusami matematycznymi i przeciąganiem liny. Nad przebiegiem konkursów czuwało jury w składzie: pani dyrektor mgr Mariola Oleszczuk, pani mgr Wioletta Tereszczuk, pani mgr Barbara Figiel i pan mgr Robert Wysocki. Po zakończeniu konkurencji jury zliczyło punkty i wyłoniło zwycięzcę. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 1Cg, drugie miejsce zdobyła klasa 1Ag i trzecie miejsce zdobyła klasa 1Bg. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkimi upominkami, które ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły. Obchodom towarzyszyła wspaniała atmosfera i znakomita zabawa. Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok.

 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223099
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
320
320
10646
1223099

Twój IP: 54.83.93.85