Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

„Wielkanocny stół pięknie nakryty”

18 marca 2016 r. z inicjatywy pani mgr Bożeny Teodorczyk i pani mgr Eweliny Dudy w świetlicy szkolnej odbył się pierwszy szkolny konkurs „Wielkanocny stół pięknie nakryty”. Do konkursu zgłosiło się 5 zespołów. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu nakrycia wielkanocnego stołu oraz zaproponowaniu menu świątecznego śniadania. Stoły oceniane były według kilku kryteriów: pomysłowości, fantazji, oryginalności i estetyki w nakryciu wielkanocnego stołu. Oceniana była również poprawność nakrycia zastawy stołowej do zaproponowanego menu. Jury w składzie: Pan Dyrektor mgr Ireneusz Szymański, Pani Wicedyrektor mgr Mariola Oleszczuk, mgr Lidia Zgoda, mgr Ilona Jastrzębowska oraz z ramienia społeczności uczniowskiej Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Marta Major, po zapoznaniu się ze stylistyką stołów wybrało zwycięskie drużyny.

Oto wyniki:

 

I miejsce – zespół nr 3 klasa I Bg w składzie: Natalia Kałużna, Aleksandra Broda, Katarzyna Klepacka, Emilia Adamowska, Dominik Kula

II miejsce – zespół nr 2 klasa II Ag w składzie: Kornelia Ciulak, Paulina Olejniczak, Kamila Stępień, Patrycja Wójcik, Dawid Pęksyk

III miejsce- zespół nr 4 klasa I Ag w składzie: Martyna Ulaszewska, Aleksandra Piwowarczyk, Zuzanna Oświecińska, Oliwia Jakubiszyn, Dominik Sądkiewicz

IV miejsce zespół nr 1 klasa I Bg w składzie: Hanna Iwanow, Anna Kamińska, Aleksandra Horodyska, Alicja Buczyńska-Niechciał, Natalia Wiśniewska

V miejsce zespół nr 5 klasa I Cg w składzie: Martyna Pańczuk, Martyna Kluba, Aleksandra Litwin, Aleksandra Idzikowska, Kacper Bernat

Organizatorzy konkursu dziękują bardzo uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność i ciekawe aranżacje oraz zapraszają do udziału w następnej edycji tego konkursu.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zespół ds. promocji szkoły.

 

 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220693
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1562
2987
8240
1220693

Twój IP: 3.80.32.33