Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Szkolny Konkurs Wiedzy o Regionie

23 marca 2016 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Regionie. Uczniowiezmierzyli się z pytaniami z zakresu historii naszej najbliższej okolicy, jak również biologii i geografii.Konkurs odbył się we współpracy z Nadleśnictwem Myślibórz, które było fundatorem nagród. Tego dnia gościliśmy Panią Martę Klóskę, która dołączyła do komisji konkursowej i wspólnie wyłoniła zwycięzców:

W kategorii gimnazjum:

I miejsce – Stawiarski Mariusz

II miejsce – Wijatkowski Bartosz

III miejsce – Staszuk Patryk

III miejsce – Michał Luchowski

W kategorii liceum:

I miejsce – Wolański Błażej

II miejsce – Rampała Julia

III miejsce – Gargoliński Mariusz

Dzięki tej inicjatywie każdy z uczestników mógł pogłębić swoją wiedzę o terenie, na którym mieszka: dowiedzieć się, kto sprawuje urząd burmistrza Myśliborza, skąd wypływa Myśla, czy rozpoznać gatunek ptaka po jego śpiewie. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu!

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220305
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1174
2599
7852
1220305

Twój IP: 3.80.32.33