Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Mariusz Stawiarski uczeń klasy 3 Ag - Finalistą Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie.

Konkurs miał na celu upowszechnienie wiedzy o samorządzie terytorialnym, szerzenie idei społeczeństwa obywatelskiego, wzmacnianie patriotyzmu lokalnego i promowanie województwa zachodniopomorskiego. Wzięli w nim udział uczniowie publicznych i niepublicznych gimnazjów z całego województwa zachodniopomorskiego. Konkurs przeprowadzony został w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Do ostatniego trzeciego etapu spośród 204 uczniów zakwalifikowało się 37 osób, wśród nich uczeń naszej szkoły Mariusz Stawiarski. W pełnym emocji finale uczniowie odpowiadali na pytania przed Wojewódzką Komisją Konkursową oraz przedstawiali przed nią własne prezentacje zawierające się w tytule „Jak promować Województwo Zachodniopomorskie?”.

 

Naszemu uczniowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220251
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1120
2545
7798
1220251

Twój IP: 3.80.32.33