Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

29 kwietnia br. pożegnaliśmy ich podczas uroczystego apelu przygotowanego przez uczniów klas drugich. Zaproszeni zostali przedstawiciele władz, rodzice, nauczyciele i uczniowie klas młodszych. Dyrektor szkoły mgr Ireneusz Szymański w swym wystąpieniu życzył tegorocznym maturzystom realizacji planów, które sobie założyli po ukończeniu szkoły i pozytywnego zdania egzaminu dojrzałości. Wiele ciepłych słów złożył również Piotr Sobolewski - burmistrz Myśliborza oraz Mariusz Norsesowicz - wicestarosta powiatowy. Wybitni  sportowcy otrzymali nagrody, a do rodziców wyróżniających się uczniów skierowane zostały listy gratulacyjne.
Podczas uroczystości nie zabrakło skeczów, śmiesznych wierszyków oraz piosenek śpiewanych przez młodszych kolegów i koleżanki.
Pożegnanie absolwentów zakończyła prezentacja zdjęć uczniów, podczas różnych zabawnych, a niekiedy poważnych sytuacji.

 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1023119
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
264
1829
8765
1023119

Twój IP: 54.234.190.237