Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Żywa lekcja historii

W bieżącym roku szkolnym zrealizowany został projekt edukacyjny pt.: Żywa lekcja historii. Uczniowie klasy II Ag zaprosili myśliborskich kombatantów Jana Pogrzebskiego oraz Mariana Janczyka na rozmowę. Została ona nagrana i jej fragmenty opublikowane. W filmie panowie w barwny sposób opowiadają m.in. o swoim życiu przed wybuchem II wojny światowej, jej przebiegu, przybyciu do Myśliborza oraz trudnych relacjach polsko-ukraińskich. Opiekunem projektu był Krystian Chorabik.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować panom za wzięcie udziału w naszym projekcie. Niestety niedawno dowiedzieliśmy się o śmierci pana Jana Pogrzebskiego, którego fascynujące i pełne ciekawostek wspomnienia zostały uwiecznione w naszym filmie.

Zapraszamy do oglądania (link https://youtu.be/3SfmJhzPmD8).

Uczestnicy projektu

 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220205
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1074
2499
7752
1220205

Twój IP: 3.80.32.33