Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Trzymaj Formę

DSC 0507Dnia 1 czerwca z okazji udziału szkoły w programie „Trzymaj Formę” odbyły się wyścigi dla klas pierwszych gimnazjum. W tych wyścigach brały udział zarówno dziewczyny jak i chłopacy. Nie zabrakło prawdziwej rywalizacji popartej świetną zabawą. Duże zasługi należą się uczniom klasy II gimnazjum (Rafał Podzielny, Cezary Gański i Szymon Bazan), którzy w głównej mierze poprowadzili ten turniej zapewniając młodszym uczestnikom różnorodność konkurencji sportowych.


Wyniki zawodów:
1 miejsce – klasa I B
2 miejsce – klasa I A
3 miejsce – klasa I C
W godzinach popołudniowych natomiast odbył się turniej siatkówki dla dziewcząt wszystkich klas gimnazjalnych oraz turniej piłki nożnej dla chłopców. Oba turnieje miały odbyć się na świeżym powietrzu, jednak pogoda nieco pokrzyżowała plany organizatorom. Emocje związane z siatkówką odbywały się na sali gimnastycznej, natomiast piłkarze rozgrywali swoje mecze na Orliku przy stadionie. Młodsze roczniki często nie ustępowały umiejętnościami starszym. Walka rozgrywała się do samego końca. A oto rezultaty turnieju z piłki siatkowej.
I miejsce – klasa trzecia
II miejsce – klasa druga
III miejsce klasa pierwsza
W tym turnieju nie było większych niespodzianek, natomiast większe zaskoczenie można było zaobserwować wśród młodych piłkarzy:
I miejsce – klasa trzecia
II miejsce - klasa pierwsza
III miejsce – klasa druga
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turniejach i mamy nadzieje, że emocje związane z turniejem zapadną na dłużej w pamięci zawodnikom. Za rywalizacje siatkarską i piłkarską przewidziane są dyplomy, które zostaną rozdane kapitanom drużyn pod koniec roku szkolnego.

 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206311
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
40
1695
11034
1206311

Twój IP: 18.205.19.203