Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

UDANY WYSTĘP NASZYCH LEKKOATLETÓW.

DSC 044831 maja 2016r. na stadionie miejskim w Barlinku odbyły się 16. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETYCE. W zawodach brali udział sportowcy z naszego gimnazjum i liceum. Start należy uznać za bardzo udany w obu kategoriach, ale szczególnie wyróżniły się nasze dziewczęta.

 


GIMNAZJUM.
1 miejsce GP 2 Myślibórz - dziewczęta
4 miejsce GP 2 Myślibórz - chłopcy
LICEUM.
3 miejsce ZS Myślibórz - dziewczęta
4 miejsce ZS Myślibórz - chłopcy
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
GIMNAZJUM
DZIEWCZĘTA
100m.
9. Domańska Natalia 14,91
10. Korzeniewicz Agata 15,12
11. Horodyska Aleksandra 15,25
12. Wójcik Patrycja 15,60
300m.
3. Kożuchowska Marta 49,90
600m.
6. Tomaszewicz Zuzanna 1:59,21
9. Staniszewska Julia 2:09,31
Skok w dal.
4. Korzeniewicz Agata 4,07
5. Domańska Natalia 3,93
7. Wójcik Patrycja 3,82
11. Horodyska Aleksandra 3,53
Pchnięcie kulą/3kg/.
1. Rybak Katarzyna 9,11
2. Rychlińska Nicol 8,80
3. Kożuchowska Marta 8,18
4. Kuczyńska Sandra 8,12
Rzut oszczepem.
1. Rybak Katarzyna 19,30
2. Banaś Eliza 15,32
3. Rychlińska Nicol 14,08
5. Kuczyńska Sandra 9,78
CHŁOPCY
100m.
8. Malinowicz Dawid 12,47
300m.
3. Bróż Jakub 40,18
6. Gordon Eryk 41,91
8. Zimoch Dawid 44,61
1000m.
6. Majczyna Michał 3:12,38
8. Doralczyk Grzegorz 3:23,35
2000m.
3. Kula Dominik 7:12,38
Skok w dal.
6. Bróż 5,26
7. Malinowicz Dawid 5,25
13. Gordon Eryk 4,80
Pchnięcie kulą/5kg/.
2. Słomian Wojciech 10,80
8. Zimoch Dawid 8,37
Rzut oszczepem.
3. Słomian Wojciech 32,70
LICEUM
DZIEWCZĘTA
100m.
3. Majewska Milena eliminacje 14,02 finał 14,43
9. Kujawińska Natalia 15,07
10. Miszczak Alicja 15,54
400m.
1. Leśniak Justyna 76,61
2. Pachut Zuzanna 77,38
800m.
2. Lis Estera 2:49,40
Skok w dal.
3. Majewska Milena 4,45
4. Kujawińska Natalia 4,13
6. Leśniak Justyna 4,07
Pchnięcie kulą/4kg/.
3. Piórowska Justyna 7,92
Rzut oszczepem.
6. Pochut Justyna 15,72
CHŁOPCY
100m.
10. Gładysz Łukasz 12,63
11. Kwaśny Konrad 12,63
400m.
2. Okuniewski Bartosz 55,08
Skok w dal.
10. Kwaśny Konrad 4,98
Pchnięcie kulą/6kg/.
12. Gładysz Łukasz 10,03
15. Patynowski Bartłomiej 8,96
16. Walczuk Kornel 98 8,20
Rzut oszczepem.
8. Patynowski Bartłomiej 26,92
9. Walczuk Kornel 25,20
14. Okuniewski Bartosz 15,98
GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!
Opracowanie i zdjęcia: S.L.

 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1079598
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
578
2074
12672
1079598

Twój IP: 54.224.99.70