Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

WYCIECZKA W KARKONOSZE

20160613 13490613 czerwca uczniowie klas III Ag, III Cg, II Ag i I Bg pod opieką nauczycieli:
M. Wojtków, B. Figiel i P. Juszczaka wyjechali na wycieczkę do Szklarskiej Poręby. Plan wycieczki obejmował pierwszego dnia m.in. zwiedzanie kopalni uranu w Kowarach i Parku Miniatur, w którym można podziwiać zamki i pałace Dolnego Śląska. Następnego dnia wjechaliśmy wyciągiem na Kopę, a stamtąd podążyliśmy na najwyższą górę Karkonoszy – Śnieżkę. Kondycja dopisała i bez problemów znaleźliśmy się na szczycie, aby podziwiać piękną panoramę rozciągającą się na stronę polską i czeską. Po zejściu na dół mogliśmy podziwiać urodę schroniska Samotnia oraz zwiedzić stary norweski kościół Wang. Zachwycił nas wciąż odrestaurowywany zamek w Książu, w którym mieszkała słynna księżna Daisy.
Wieczory spędzaliśmy w wygodnym hotelu, korzystając z basenu. Wróciliśmy do domów z wrażeniami, pamiątkami, zdjęciami i nastrojem … już wakacyjnym J.

 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223093
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
314
314
10640
1223093

Twój IP: 54.83.93.85