Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Narodowe czytanie

Uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami z ZSP Nr 3 im. Dariusa i Girenasa w Myśliborzu wspólnie wzięli udział w akcji – „Narodowe czytanie”.

Było nam niezmiernie miło, że 5 września 2016 r., po raz kolejny mogliśmy się spotkać z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Myśliborzu. Narodowe Czytanie pokazuje, że chcemy wracać do polskiej literatury, chcemy sięgać po lektury dobre, sprawdzone, o których dyskutujemy i które od lat nas poruszają. Oczywistym jest, że inaczej poruszają ludzi młodych, uczniów, studentów, a inaczej ludzi starszych, ale właśnie ta różnorodność lektury i ta jej ponadpokoleniowość jest taka piękna.

W tym roku szkolnym czytały uczennice: Anna Karaban i Kaja Jakubiszyn

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1189161
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1163
1571
12648
1189161

Twój IP: 54.226.209.201