Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Dzień Nauczyciela

dzien_nauczyciela_2016

W dniu 13.10.2016 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Akademię z tej okazji przygotowali uczniowie z klas: 1 Ag, 2 Bg, 2 B LO pod kierunkiem pani mgr Barbary Figiel i pani mgr Karoliny Skowron.
Młodzi artyści piosenkami i skeczami uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie wyrazili wdzięczność za codzienny trud pracy pedagogów, ich poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Po przedstawieniu Pani Dyrektor mgr Beata Fryder podziękowała gronu pedagogicznemu i innym pracownikom szkoły za zaangażowanie w pracę, wytrwałość i cierpliwość oraz nagrodziła następujących nauczycieli:


mgr Ewelinę Dudę
mgr Barbarę Figiel
mgr Danutę Jurek
mgr Iwonę Krause
mgr Sylwię Lewandowską
mgr Małgorzatę Łuckiewicz
mgr Joannę Obidowską- Kuczyńską
mgr Anetę Pasturczak
mgr Wiolettę Tereszczuk


Ten szczególny dzień zaszczycili swoją obecnością: wicestarosta myśliborski, pan Mariusz Norsesowicz oraz przewodniczący Rady Miejskiej, pan Roman Wąsik, którzy zwracając się do nauczycieli przekazali najlepsze życzenia, a na ręce pani dyrektor złożyli kwiaty.
Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli piękne dyplomy i słodkie upominki.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1204430
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
419
4147
9153
1204430

Twój IP: 54.167.15.6