Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Rocznica odzyskania niepodległości

apel z okazji swieta niepodleglosci 2016

Co roku w naszej szkole organizowany jest apel z okazji Święta Niepodległości. W dniu 9.11. b.r. klasy I Cg i II Ag zabrały nas w podróż przez polską historię i przybliżyły drogę do odzyskania niepodległości.
Uczniowie mogli pochwalic się nie tylko doskonałą znajomością historii, ale również talentem muzycznym i recytatorskim. Chór i orkiestra pod przewodnictwem pana Andrzeja Wachowicza sprawiły, że mogliśmy poczuć atmosferę sprzed 98 lat, a recytowane wiersze wprowadziły nastrój zadumyi uświadomiły jak wielkie poświęcenie uczynili dla nas nasi przodkowie- to dzięki nim możemy życ w wolnym i niepodległym kraju.

Podziękowania należą się również pani Wiolecie Tereszczuk i pani Marii Wojtków, dzięki którym będziemy postrzegac Święto Niepodległości jako dzień upamiętniający jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.

Aleksandra Piwowarczyk

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220313
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1182
2607
7860
1220313

Twój IP: 3.80.32.33