Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

LUBELLA INSPIRUJE I EDUKUJE

W tym roku klasa 3 Ag bierze udział w ogólnokrajowym programie „Lubella inspiruje i edukuje”. Celem programu jest pokazanie gimnazjalistom, jak powinien wyglądać prawidłowo skomponowany posiłek oraz jak właściwe odżywianie wpływa na ich zdrowie i sprawność fizyczną, zarówno obecnie jak i w przyszłości. We współpracy z dyplomowanym dietetykiem powstały materiały edukujące o tym, jak powinna wyglądać prawidłowo zbilansowana dieta i jak istotne miejsce w naszym codziennym jadłospisie zajmują produkty zbożowe.

Jednym z zadań w programie było przygotowanie gry edukacyjnej, która odbyła się w naszej szkole 18 listopada. W czteroosobowych grupach uczniowie musieli wcielić się w rolę zwycięzcy topowego programu kulinarnego. Zanim jednak otworzą się przed nimi drzwi sławy i wielkiej kariery muszą wykazać się swoją wiedzą na temat produktów, potraw i technik gotowania. Uczniowie musieli zmierzyć się z różnego rodzaju zadaniami.
Zwycięska drużyna „We love Justin Bieber” otrzymała słodką niespodziankę.
Przed nami jeszcze wzięcie udziału w konkursie „Uwielbiam gotować z Lubellą”.
Trzymajcie kciuki!

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220212
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1081
2506
7759
1220212

Twój IP: 3.80.32.33