Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Konkurs pieśni i poezji patriotycznej

konkurs piesni patriotycznej 2016 

W dniu 8 listopada w świetlicy odbył się szkolny konkurs pieśni i poezji patriotycznej. Uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych zaprezentowali wybrane przez siebie utwory, Nastolatkowie deklamowali m.in. Rotę", "Gawędę o miłości ziemi ojczystej", wiersz "Moja Polska" napisany specjalnie na tę okazję. Nie zabrakło również występów muzycznych, wysłuchaliśmy utworów: "I Brygada", "Maszerują strzelcy".

Komisja konkursowa w składzie: pani Dyrektor mgr Beata Fryder, pani Wicedyrektor mgr Danuta Jurek, pani mgr Ewelina Duda, pani mgr Karina Janczyk, pani mgr Sylwia Sobocka, pan mgr Andrzej Wachowicz, biorąc pod uwagę emisję głosu, dykcję, intonację, aranżację, dobór repertuaru i ogólne wrażenie artystyczne nagrodziła uczniów w dwóch kategoriach.

ŚPIEW:

I miejsce - Renata Raźna "Ostatni list"
II miejsce - Bartosz Wijatkowski, Martyna Poleszczuk, Igor Matysiak, Dawid Pęksyk "Maszerują strzelcy"
III miejsce - Bartosz Wasilewski,Zuzanna Kiezik, Marcel Rutkowski, Dariusz Karliński, Patryk Zyga, Jakub Sawicki, Maciej Sobockiński

RECYTACJA:
I miejsce - Nikola Kasprów "Gawęda o miłości ziemi ojczystej"
II miejsce - Paulina Kraszewska "Taki Kraj"
III miejsce - Daria Kozłowska "Moja Polska"- wiersz własnego autorstwa

Gratulujemy odniesionych sukcesów i mamy nadzieję, że konkurs patriotyczny odbędzie się za rok.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1189194
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1196
1604
12681
1189194

Twój IP: 54.226.209.201