Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Noc Biologów

noc biologow 2017

"Noc Biologów" - pod takim hasłem Uniwersytet Szczeciński zorganizował po raz kolejny warsztaty otwarte dla uczniów szkól podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Również uczniowie klas I i II naszego liceum wzięli w nich udział. Pracownicy uniwersytetu przygotowali szereg ciekawych zajęć i wykładów, z których skorzystaliśmy m. in. badanie własnego DNA, przygotowywanie wybranych zapachów, barwienie bakterii czy wykład o historii naszego żywienia.

Każdy uczestnik warsztatów mógł zobaczyć jak wyglądają zajęcia na wyższej uczelni, porozmawiać z kadrą naukową, obejrzeć ciekawą wystawę. Mamy nadzieję, że nie byliśmy tam po raz ostatni i liczymy na dalszą współpracę. Może uda się pracowników uniwersyteckich zaprosić do naszej szkoły na dni otwarte? Bardzo na to liczymy.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1128199
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
471
2233
10618
1128199

Twój IP: 54.224.17.157