Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Studniówka 2017

studniowka 2017

„Miło szaleć, kiedy czas po temu”
28 lutego 2017 r. był bardzo ważną datą dla uczennic i uczniów klas trzecich naszego liceum. Po trzech latach zmagań z ciężką nauką tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem.

Bal studniówkowy odbył się w „Ranczo Radzicz” w Różańsku. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 1800. Dziewczęta miały zaszczyt powitać wszystkich zgromadzonych. Następnie pani dyrektor mgr Beata Fryder, wygłosiła swoje przemówienie i oficjalnie rozpoczęła Studniówkę. By tradycji stało się zadość, uczniowie klas trzecich zatańczyli poloneza. Nie zabrakło także podziękowań i wspólnych zdjęć. W ramach podziękowań za poświęcony nam czas, nauczyciele zostali obdarowani kwiatami i szczerymi życzeniami. W następnej kolejności uczniowie i grono pedagogiczne zasiedli do pięknie zastawionych stołów. Nadeszła chwila na kolację i inne przepyszne dania.
W końcu mogliśmy oddać się szalonej zabawie. Sala mieniła się od pięknych kolorów sukienek i eleganckich garniturów. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele.
Była to niezwykła i niezapomniana noc. Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu trzecioklasistów. Bal jak i całe trzy lata liceum zostaną w pamięci każdego z nas.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1023403
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
548
2113
9049
1023403

Twój IP: 54.163.39.19