Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Pierwszy dzień wiosny na sportowo!

21 marca 2017r czyli pierwszy dzień wiosny rozpoczęliśmy w naszej szkole od rywalizacji sportowej wśród gimnazjalistów, odbyły się I Mistrzostwa Szkoły w Przeciąganiu liny. Do rywalizacji zgłosiło się 5 klas gimnazjalnych : I Ag, I Bg, I Cg, II Bg, III Ag . Były to drużyny 10 osobowe mieszane : (5 dziewcząt i 5 chłopców). Rywalizacja była bardzo zacięta szczególnie w klasach pierwszych ,które okazały się mocniejsze od koleżanek i kolegów klas starszych. Najwięcej siły w rękach i nogach miała drużyna z klasy I Bg, która zajęła I  MIEJSCE. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z klasy I Ag , a trzecie miejsce drużyna z klasy I Cg. Organizatorem i sędzią rywalizacji była mgr Mariola Oleszczuk.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223121
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
342
342
10668
1223121

Twój IP: 54.83.93.85