Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Święto matematyki

22 marca 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,Święto Matematyki” pod hasłem „Tajniki matematyki”. Miało ono charakter konkursu pomiędzy klasami pierwszymi gimnazjum. Organizatorami potyczek matematycznych byli uczniowie klasy 2Bg: Aleksandra Broda, Katarzyna Klepacka, Dominik Kula, Agata Mała, Wojciech Moryl, Hubert Rosa, Szymon Srokowski, Jakub Sykuła.

Konkurs został przeprowadzony w ramach projektu edukacyjnego pod opieką mgr Barbary Figiel i Małgorzaty Łuckiewicz. W zabawie brały udział klasy: 1Ag, 1Bg i 1Cg. Pierwszoklasiści zmierzyli się z następującymi zadaniami: skojarzenia, wykreślanka matematyczna, owocowe działania, ukryte kwadraty, rzuty woreczkami . Nad przebiegiem konkurencji czuwało jury w składzie: pani dyrektor mgr Danuta Jurek, pani mgr Maria Wojtków, pani mgr Agnieszka Fiałek i pan mgr Dariusz Abratański. Zwyciężyła klasa 1Ag, drugie miejsce zdobyła klasa 1Bg, a trzecie klasa ICg. Wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Klasom zostały również wręczone dyplomy. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w Święcie Matematyki przyszłym roku.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220217
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1086
2511
7764
1220217

Twój IP: 3.80.32.33