Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Turniej w halową piłkę nożną

W dniu 14.03.2017r. odbyły się zawody w halową piłkę nożną chłopców organizowaną w Dębnie. W rywalizacji uczestniczyły takie drużyny jak Dębno, Barlinek, ZSP Myślibórz oraz nasza szkoła. Mecze były niezwykle wyrównane i do końca nie było wiadomo kto zajmie zaszczytne pierwsze miejsce. Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zajęli trzecie miejsce. Mimo podium chłopacy celowali znacznie wyżej i ze smutnymi minami wracali do szkoły. Za walkę i wielkie ambicje należą się gratulacje dla wszystkich drużyn.

Wyniki rywalizacji:
I miejsce – Dębno
II miejsce – ZSP Myślibórz
III miejsce- ZS Myślibórz
IV miejsce - Barlinek

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220261
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1130
2555
7808
1220261

Twój IP: 3.80.32.33