Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Tyle było dni…Pożegnanie Maturzystów

pozegnanie maturzystow 2017

Dnia 28 kwietnia 2017 r. odbył się apel, na którym zostali pożegnani tegoroczni maturzyści. Na apel zaproszeni zostali przedstawiciele władz, rodzice, nauczyciele i uczniowie klas młodszych. Swoją obecnością zaszczyciły nas Panie: Wiesława Ścibiorska – Radna Gminy Myślibórz, Aleksandra Szokaluk – Dyrektor Centrum Usług Wspólnych, Agnieszka Majczyna – Inspektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, Maria Zimek – Skarbnik Rady Rodziców.

Słowa pożegnania wygłosiła p. Dyrektor Beata Fryder, dziękując uczniom, za to że byli uczniami naszej szkoły i tworzyli jej historię. Swoje podziękowania i życzenia młodsi koledzy wyrazili w następujących słowach: „…Życzymy Wam radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawiacie swoje serce, swój umysł i swoje siły…”
Tradycją Naszej Szkoły jest, by uczniowie, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, to jest średnią od 4.75 i worowe zachowanie – wpisani zostali do Złotej Księgi Absolwentów.

W tym roku były to:
- Adriana Machaj – średnia 5,06
- Magdalena Rutkowska– średnia 5,00
- Natalia Zioła – średnia 4,94
- Martyna Tomin – średnia 4,82
- Paulina Płotka - średnia 4,80

Wyróżnione uczennice oprócz nagród książkowych otrzymały Stypendium Starosty Myśliborskiego. Stypendium Starosty otrzymał również Bartosz Okuniewski za osiągnięcia sportowe.
Nagrodę za najwyższą frekwencję otrzymał Krystian Kośmicki.
Podziękowania, drobne upominki i dyplomy trafiły również do osób zaangażowanych w działania Samorządu Uczniowskiego, wybitnych sportowców i członków szkolnego kabaretu.

Apel i cześć artystyczną przygotowały klasy drugie pod opieką wychowawców p. Sylwii Lewandowskiej i p. Iwony Krause.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1204397
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
386
4114
9120
1204397

Twój IP: 54.167.15.6