Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Recytujemy, gramy i śpiewamy

Uczniowie ZS im. Noblistów Polskich w Myśliborzu wzięli udział w Przeglądzie Twórczości Lokalnej. Impreza odbyła się dnia 19 maja 2017 roku na myśliborskim rynku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Daria Kozłowska kl. I Bg – recytowała wiersz własnego autorstwa pt. Moja Polska , Nikola Kasprów kl. I Bg – poruszyła publiczność recytacją wiersza W. Szymborskiej , Renata Raźna – śpiew, natomiast rockowy pokazała Z. Kiezik – śpiew i gra na gitarze. Naszą twórczość uświetniła wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas gimnazjalnych, którą przygotowali : A. Buczek, F. Domański i G. Kożuchowski.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

0990377
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
37
2719
7498
990377

Twój IP: 54.224.18.114