Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Nasz Turbokozak

Dnia 31.05.2017r. na „Orliku” w Myśliborzu przy stadionie odbyły się zawody sportowe „Nasz Turbokozak” dla zainteresowanych uczniów klas gimnazjalnych. Impreza powstała podczas projektu gimnazjalnego uczniów klas drugich. Podczas turnieju nie zabrakło ciasta, słodkiego poczęstunku, a także wody mineralnej, która okazała się być nieodzowna podczas upalnego dnia zmagań sportowych. Nagrodą za pierwsze miejsce był puchar, natomiast za drugie i trzecie - medal. Nagrodzeni otrzymali również dyplom uznania. Szkoda, że tak fajne zawody spotkały się z dość małym zainteresowaniem, mimo ogromnej pracy włożonej w promocje imprezy sportowej.

Najlepszymi „Turbokozakami” okazali się:
I miejsce – Cezary Gański
II miejsce – Szymon Bazan
Wielkie gratulacje należą się uczniom, którzy byli odpowiedzialni za zorganizowanie turnieju, sponsorów, plakatów oraz dyplomów itp. Osoby te w składzie:
Radosław Warachowski, Paweł Majewski, Kuba Stefanowicz, Gracjan Dąbrowski, Oliwer Bałbaczyński.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1024541
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
295
3251
10187
1024541

Twój IP: 54.163.39.19