Konkursy przedmiotowe

Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Konkursy przedmiotowe

W poniedziałek 16 X rozpoczynają się w naszej szkole konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjum. Terminarz konkursów oraz materiały do ich przeprowadzenia zostały opracowane przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Swą wiedzę z różnych przedmiotów będą sprawdzać uczniowie, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w I etapie – szkolnym. Zwycięzcy etapu szkolnego wezmą udział w etapie rejonowym, rozpoczynającym się 20 XI. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów.
(konkursy przeprowadzane są z następujących przedmiotów: chemia, język polski, język angielski, matematyka, geografia, język niemiecki, fizyka, historia, biologia, wiedza o społeczeństwie)

/MW/

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1140825
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
436
2498
7712
1140825

Twój IP: 54.162.171.242