Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

DZIEŃ CHŁOPAKA

Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, 30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPAKA. Ponieważ w tym roku przypadł ten wyjątkowy dzień w SOBOTĘ, świętowaliśmy go w naszej szkole dzień wcześniej (29 września). Chłopcy otrzymali od piękniejszej części społeczności szkolnej słodziutkie paczki. Oprócz tego przygotowaliśmy naszym chłopcom inne atrakcje. W tym dniu nasi koledzy mogli wykazać się wiedzą i umiejętnością wiązania krawata. Ci którym to się udało lub Ci którzy byli chętni nauczenia się prawdziwie meskiej czynności, otrzymali talon uprawniający do losowania nagrody niespodzianki. Nagroda za wzięcie udziału w tym konkursie będzie losowana na apelu podsumowującym pracę w I semestrze. Nie tylko chłopcy tego dnia mogli walczyć o nagrodę, a również dziewczęta. Kolejnym konkursem był konkurs klasowy. Klasy, w których uczniowie ubrali tego dnia jednolite białe koszulki mieli szansę wygrać nagrodę w postaci wyjścia na pizzę. Przedstawiciele SU przeszli się po klasach i zliczyli ilość ubranych w białe koszulki. W tym roku nasza szkoła wykazała się wielka aktywnością w uczestnictwie ponieważ aż w 6 KLAS 100% uczniów spełniło wymagania konkursu czyli WYGRAŁO KONKURS.
KLASA II AG
KLASA II BG
KLASA III CG
KLASA I C LO
KLASA II A LO
KLASA II B LO
Wspólnie z Radą Rodziców, która jest sponsorem nagród ustaliliśmy, że wszystkie klasy za motywacje i zaangażowanie otrzymają główną nagrodę.
Gratulujemy i dziękujemy za udana zabawę.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220701
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1570
2995
8248
1220701

Twój IP: 3.80.32.33