Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Warsztaty dla rodziców

Dnia 8 listopada br. w szkole odbyło się spotkanie z rodzicami poświęcone tematyce depresji i problemów młodzieży w ramach programu NPZ. Przy nastrojowym blasku świec oraz w atmosferze wsparcia i współpracy rozmawialiśmy o depresji, samookaleczeniach, samobójstwach i zaburzeniach odżywiania.
Przygotowana prezentacja stanowiła kompendium wiedzy do bycia rodzicem na miarę XXI wieku i stanowiła materiał do autorefleksji. Wiadomości, które zostały przekazane rodzicom mają za zadanie być czujnym, empatycznym, refleksyjnym i odpowiedzialnym towarzyszem dla młodych ludzi na ich drodze życia.

Warsztaty1


Spotkanie poprowadziły pedagog Joanna Obidowska-Kuczyńska oraz v-ce dyrektor Danuta Jurek na podstawie certyfikatu z zakresu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży uzyskanego w ramach programu szkoleniowego NPZ.
Mamy nadzieję, że było to nasze pierwsze spotkanie, bowiem wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, już dziś zapraszamy na kolejne….

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220229
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1098
2523
7776
1220229

Twój IP: 3.80.32.33