Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Jarmark Świąteczny

No i stało się !!! Pasmo sukcesów za nami,a wśród nich pierwsze miejsce w konkursie na Najlepiej ubraną choinkę 2017. To do nas należały również na tegorocznym Jarmarku najpyszniejsze placuszki z jabłkami ( zdrowo, wyśmienicie, cynamonowo, swojsko i świątecznie), które specjalnie dla mieszkańców gminy Myślibórz wypiekała Pani Dyrektor Beata Fryder.

 Poszliśmy krok daej i w sobotnie popołudnie serowaliśmy herbatkę z pigwą z autorskiego przepisu i własnej spiżarni naszej pani Dyrektr Beaty Fryder Nie można w tym miejsu zapomnieć o wielkim udziale naszych Kochanych Uczniów, którzy ubierali choinkę, sewrowali nasze rarytasy, ciepło się uśmiechali i ogrzewali swoją obecnością cały Rynek.

Do zobaczenia za ROK...

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206341
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
70
1725
11064
1206341

Twój IP: 18.205.19.203