Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Warsztaty w Zespole Szkół

Dnia 13 grudnia br. w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich odbyły się warsztaty nt. "Depresja, samookaleczenia, samobójstwa, bulimia i anoreksja". Przybyli do nas zaproszeni goście pedagodzy, psycholodzy, kuratorzy sądowi, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu. W miłej i iście świątecznej atmosferze, przy zapachu wypieków i wspaniałej aurze omawialiśmy w grupach przedmiotowe tematy. Ceniona była przede wszystkim kreatywność oraz chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami.

Na koniec każdy z uczestników warsztatów otrzymał z rąk dyrekcji Beaty Fryder i Danuty Jurek zaświadczenia. Bardzo dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt...

Joanna Obidowska-Kuczyńska

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220246
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1115
2540
7793
1220246

Twój IP: 3.80.32.33