Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Jasełka

jaselka 2017

W dniu 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyły się Jasełka Szkolne. Spektakl przygotowany przez klasę II LO B, w oprawie muzycznej szkolnej orkiestry kierowanej przez pana Andrzeja Wachowicza, przybliżył widzom tradycje bożonarodzeniowe. W czasie przedstawienia, co chwilę rozbrzmiewały piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu szkolnego chóru oraz piosenki świąteczne, które wykonały uczennice klas II Liceum Ogólnokształcącego: Natalia Cenarska i Karolina Simińska.

Na koniec, pani dyrektor Beata Fryder złożyła wszystkim zebranym w auli serdeczne życzenia bożonarodzeniowe. Po Jasełkach uczniowie udali się do swoich klas, w których organizowane były tradycyjne klasowe spotkania opłatkowe.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220226
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1095
2520
7773
1220226

Twój IP: 3.80.32.33