Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Spotkanie autorskie w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Myśliborzu

W dniu 28 maja 2018 r. uczniowie klasy I C oraz II A Liceum Ogólnokształcącego naszej szkoły spotkali się ze Zbigniewem Masternakiem - prozaikiem, autorem scenariuszy filmowych, reportażystą. Na spotkaniu pisarz opowiedział nam o swoim życiu, książkach, działalności twórczej, inspiracjach i pasji piłkarskiej.

Odsłonił nieco kulisy pracy na planie filmowym z punktu widzenia scenarzysty, reżysera i aktora. Podczas spotkania oprócz dyskusji z pisarzem uczestniczyliśmy w warsztatach filmowo - scenariuszowych. Przygotowywaliśmy swoje własne pomysły scenariuszowe w formie streszczenia o swojej miejscowości. Na zakończenie prezentowaliśmy streszczenia scenariuszy filmowych. We wrześniu być może nakręcimy film.
Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1281387
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
181
1317
8539
1281387

Twój IP: 3.81.73.233