Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Wycieczka do Warszawy

warszawa wycieczka 2018

Od 28 V do 30 V uczniowie klas I „A” LO, I „C” LO i 3 Bg pod opieką nauczycieli Barbary Figiel, Lidii Zgody, Danuty Jurek i Marioli Wojtków przebywali w Warszawie, mając okazję zobaczenia największych atrakcji naszej stolicy. Bogaty program wycieczki sprawił, że zwiedziliśmy Stare Miasto, Zamek Królewski, Łazienki, Wilanów, Ogród Botaniczny i Stadion Narodowy.

Duże wrażenie zrobił na uczestnikach wycieczki wjazd windą na szczyt Pałacu Kultury i Nauki i możność podziwiania panoramy miasta. Szczególnym przeżyciem były: zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego.
Uczestnicy wycieczki dzięki opiece przewodnika poznawali bogatą, ale i tragiczną historię stolicy. W muzeach można było podziwiać wspaniałe dzieła sztuki, a w Muzeum Miniatur zobaczyć niezwykłe zabytki, które zostały zniszczone podczas wojny.
Wrażenia z wycieczki sprawiły, że do Warszawy chce się wracać, aby poznawać jej historię i piękno.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1281396
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
190
1326
8548
1281396

Twój IP: 3.81.73.233