Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Konkurs Wiedzy o Regionie

konkurs wiedzy o regionie 2018

4 czerwca 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Regionie. Uczniowie zmierzyli się z pytaniami z zakresu historii naszej najbliższej okolicy, jak również biologii i geografii. Konkurs odbył się we współpracy z Nadleśnictwem Myślibórz, które było fundatorem wspaniałych nagród. Tego dnia gościliśmy panią Agnieszkę Zygałę – przedstawicielkę Nadleśnictwa Myślibórz, która dołączyła do komisji konkursowej.

Osoby nagrodzone w konkursie:

W kategorii gimnazjum:
I miejsce – Kula Dominik
I miejsce – Zawada Syntia
III miejsce – Prokosa Julia

W kategorii liceum:
I miejsce – Zubik Julia
II miejsce – Grabowski Kornel
III miejsce – Wierucka Agnieszka

Dzięki tej inicjatywie każdy z uczestników mógł pogłębić swoją wiedzę o terenie, na którym mieszka: dowiedzieć się kiedy Myślibórz otrzymał prawa miejskie, skąd wypływa Myśla, czy rozpoznać gatunek drzewa po jego liściach.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu!

Organizatorzy konkursu:
mgr Iwona Krause
mgr inż. Piotr Juszczak
mgr Piotr Śwital

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1292926
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
7
1565
8801
1292926

Twój IP: 3.226.251.81