Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Udział w obchodach światowego Dnia Inwalidy

 
 Zainspirowani wspólnymi zajęciami teatralnymi, postanowiliśmy aktywnie wesprzeć podopiecznych ŚDS-u w przygotowaniu przedstawienia pt: „Trzy życzenia Kamila”. Główne role przypadły Filipowi Baloniowi oraz Konrdadowi Wit. Celem naszego występu było ukazanie możliwości osób niepełnosprawnych, efektów współpracy z osobami pełnoprawnymi i wywołanie pewnego rodzaju refleksji u widza. Wymowna cisza, reakcje osób, które obejrzały naszą prezentację a następnie gromkie brawa dowodzą, że nasz cel osiągnęliśmy.
Przedstawienie to wystawiliśmy również w Chojnie 05 maja 2009 r. z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych.
 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223144
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
365
365
10691
1223144

Twój IP: 54.83.93.85